WNĘTRZA

Nasze wnętrza charakteryzują się panoramicznymi przeszkleniami, które zapewniają doskonały widok na jezioro i pole golfowe, jednocześnie podkreślając wyjątkowy charakter tego miejsca.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące możliwości organizacji przyjęcia:

Sala eventowa o powierzchni 100 m2

Sala położona jest w oddzielnym budynku, co zapewnia całkowitą prywatność - doskonały wybór na kameralne przyjęcie. Z wnętrza Sali roztacza się przepiękny widok na rozległe tereny treningowe.

Restauracja w domku klubowym

Restauracja składa się z przestronnej Sali oraz części połączonej z barem i strefą chilloutową wraz z 300-metrowym tarasem tuż przy samej tafli jeziora.

Namiot eventowy usytuowany w pobliżu domu klubowego

Rozlegle tereny dają nam możliwość ustawienia bardzo dużych namiotów eventowych odpowiednich na organizację przyjęć nawet dla kilkuset osób.

Chcesz zarezerwować swój termin?

Skontaktuj się z nami

First Warsaw Golf

Wielokrotnie uznawane przez polskich golfistów za najlepsze pole w Polsce, jak również najbardziej wyzywające w Europie. First Warsaw Golf położony jest jedynie 25 minut od centrum Warszawy, w miejscowości Rajszew, nieopodal lotniska w Modlinie.

Dowiedz się więcej

Pakiety weselne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom narzeczonych stworzyliśmy bogatą ofertę, w której każda para znajdzie coś dla siebie. Zobacz naszą ofertę organizacji przyjęcia weselnego.

Zobacz szczegóły

Kontakt

First Warsaw Golf
ul. Golfowa 44, Rajszew
05-110 Jabłonna, Polska

firstwarsaw.pl