Rekomendacje

Anna i Paweł

Dziękujemy za piękny prezent w postaci zorganizowania cudownej ceremonii zaślubin na Łabędziej Wyspie. Nie mogliśmy wymarzyć sobie wspanialszego miejsca na świętowanie zawarcia sakramentu małżeństwa, a fotografie wykonane w tej bajkowej scenerii do dziś wywołują uśmiech na naszych twarzach.

Wybór organizacji wesela w namiocie eventowym na terenie kompleksu golfowego, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Wszystkim, którzy tak jak my marzą o ślubie i weselu w plenerze gorąco polecamy First Warsaw Golf.

Jeszcze raz dziękujemy za niezapomniane przeżycia!

Paulina i Tomasz

Przyjęcie weselne było zorganizowane perfekcyjnie w każdym calu, dzięki czemu mogliśmy oddać się magii chwili i nie przejmować się niczym innym, niż szczęśliwym świętowaniem. Serdecznie dziękujemy za wielką pomoc przy kompleksowej koordynacji naszego wesela, a zwłaszcza za szeroki uśmiech obsługi na każdym kroku i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery.

Karolina i Piotr

Wyrazy wdzięczności dla Konsultantów i całego Zespołu First Warsaw Golf! Przeżyliśmy nasz wyjątkowy dzień całkowicie bezstresowo, co było dla nas niezmiernie ważne. Od starannego zaplanowania i przygotowania imprezy, pomocy przy scenariuszu i dekoracjach kwiatowych, po wsparcie z bezproblemowym transportem naszych gości na miejsce wydarzenia. Do tego przemiła obsługa i kuchnia na naprawdę wysokim poziomie, które zachwyciły naszych gości. Życzymy dalszych sukcesów!

Chcesz zarezerwować swój termin?

Skontaktuj się z nami

First Warsaw Golf

Wielokrotnie uznawane przez polskich golfistów za najlepsze pole w Polsce, jak również najbardziej wyzywające w Europie. First Warsaw Golf położony jest jedynie 25 minut od centrum Warszawy, w miejscowości Rajszew, nieopodal lotniska w Modlinie.

Dowiedz się więcej

Pakiety weselne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom narzeczonych stworzyliśmy bogatą ofertę, w której każda para znajdzie coś dla siebie. Zobacz naszą ofertę organizacji przyjęcia weselnego.

Zobacz szczegóły

Kontakt

First Warsaw Golf
ul. Golfowa 44, Rajszew
05-110 Jabłonna, Polska

firstwarsaw.pl